Flag_denmark

НОВИНИ

POLAR SEAFOOD - УЧАСНИК SEAFOOD EXPO GLOBAL 2023

З 25 по 27 квітня 2023р. в Барселоні, Іспанія, відбудеться найважливіший галузевий захід у сфері морепродуктів - Seafood Expo Global 2023. Як завжди, компанія Polar Seafood прийме участь у цій виставці.
Нас ви можете знайти на стенді номер 2G301 в холі номер 2.
Будемо раді вас бачити в гостях на нашому стенді!

https://www.seafoodexpo.com/global/
Expo
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE – ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР
ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ «ФОРШМАК» НА 5 КАНАЛІ.

Компанія Polar Seafood Ukraine стала генеральним спонсором телепередачі «ФОРШМАК» на 5 каналі. В рамках програми ви можете ознайомитися з асортиментом продукції компанії, дізнатися цікаві та швидкі рецепти від власника компанії Нітеша Пал.

Подивитися передачі на youtube.com
Expo
 
Expo
 

POLAR SEAFOOD - УЧАСНИК SEAFOOD EXPO GLOBAL 2019

З 7 по 9 травня в Брюсселі, столиці Бельгії і Євросоюзу, відбудеться найважливіший галузевий захід у сфері морепродуктів - Seafood Expo Global 2019. Як завжди, компанія Polar Seafood прийме участь у цій виставці.
Нас ви можете знайти на стенді номер 529 в холі номер 5.
Будемо раді вас бачити в гостях на нашому стенді!

www.seafoodexpo.com/global/
Expo
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE - СПОНСОР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2018
З ШОСЕЙНО-КІЛЬЦЕВИХ МОТОПЕРЕГОНІВ

Компанія Polar Seafood Ukraine стала генеральним спонсором Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2018. Також так само стала спонсором команди «AWT Racing Team». Бажаємо успіхів команді і її пілотам, Костянтину Денисову і Нітешу Палу, які стали чемпіонами України в 2017 році!

www.facebook.com/awtracing
Expo
 

POLAR SEAFOOD - УЧАСНИК SEAFOOD EXPO GLOBAL 2018

З 24 по 26 квітня в Брюсселі, столиці Бельгії і Євросоюзу, відбудеться найважливіший галузевий захід у сфері морепродуктів - Seafood Expo Global 2018. Як завжди, компанія Polar Seafood прийме участь у цій виставці.
Нас ви можете знайти на стенді номер 529 в холі номер 5.
Будемо раді вас бачити в гостях на нашому стенді!

www.seafoodexpo.com/global/
Expo
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE - УЧАСНИК ЕКСТОФОРУМУ
РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ FORECH 2017

З 8 по 10 листопада будемо раді вас бачити у нас в гостях на нашому стенді на найбільшій виставці для рестораторів і готельєрів FoReCH 2017. Виставка пройде з 8 по 10 листопада на ВЦ "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м Київ, вул. Салютна, 2-б. Розповімо про новинки в асортименті та поділимося своїми планами на майбутнє.
Завжди раді бачити Вас.

forech.kiev.ua
Expo
 

POLAR SEAFOOD - УЧАСНИК SEAFOOD EXPO GLOBAL 2017

З 25 по 27 квітня в Брюсселі, столиці Бельгії і Євросоюзу, пройде найбільша галузева виставка Seafood Expo Global 2017. Компанія Polar Seafood є незмінним учасником цієї виставки.
Нас ви можете знайти на стенді номер 529 в холі номер 5.
Будемо раді вас бачити в гостях на нашому стенді!

www.seafoodexpo.com/global/
Expo
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE - УЧАСНИК ЕКСПОФОРУМУ
РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ FORECH 2016

З 1 по 3 листопада будемо раді вас бачити у нас в гостях на нашому стенді номер С332 на найбільшій виставці для рестораторів і готельєрів FoReCH 2016. Виставка пройде з 1 по 3 листопада на ВЦ "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м Київ, вул. Салютна, 2-б.

Розповімо про новинки в асортименті та поділимося своїми планами на майбутнє.
У кожного відвідувача нашого стенду, буде можливість взяти участь в розіграші сертифікату на нашу продукцію, номіналом в 3 000 грн. Інформацією про участь в розіграші поділяться співробітники компанії на стенді.

Завжди раді бачити Вас.

www.rest-hotel.kiev.ua
FoReCH
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE - ПАРТНЕР НАЦІОНАЛЬНОЇ НЕСТОРАННОЇ ПРЕМІЇ СОЛЬ® 2016

В цьому році компанія Polar Seafood Ukraine стала партнером Національної ресторанної премії СОЛЬ® 2016. Партнер премії в номінації "Кращий рибний ресторан".
Ми раді бути частиною Національної ресторанної премії СОЛЬ® і робити свій внесок в нагородження кращих закладів України, а особливо кращого рибного ресторану України.
Ми знаємо, що премія з року в рік встановлює все більш високу планку в ресторанному світі, а значить, в тому числі, розвиває культуру споживання морепродуктів в Україні.

www.saltawards.com
solt
 

POLAR SEAFOOD UKRAINE - СПОНСОР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 2016 З ШОСЕЙНО-КІЛЬЦЕВИХ МОТОПЕРЕГОНІВ

В цьому році компанія Polar Seafood Ukraine стала генеральним спонсором Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2016. Також спонсор команди «AWT Racing Team».

uaSBK
 

Polar Seafood Ukraine - Кращі морепродукти з усього світу!

Polar Seafood Ukraine - є одним з найбільших імпортерів в Україну широкого спектру високоякісних морепродуктів. Компанія імпортує більше 100 найменувань морепродуктів та риби з різних країн світу. Холодноводні креветки, тепловодні креветки, гребінці, мідії, кальмари, омари, лангустини, восьминоги, а також весь спектр риб Північної Атлантики - всі ці продукти компанія з задоволенням пропонує українським партнерам під брендами:

«POLAR SEAFOOD», «SEAFOOD LINE» і «ARTI SEAFOOD ».

Онлайн - Каталог